Решение Сырдарьинского районного маслихата от 10 декабря 2021 года № 99 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 475 "О бюджете сельского округа Когалыколь на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 99. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 475 "О бюджете сельского округа Когалыколь на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8072, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Когалыколь на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 73253 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5642 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67611 тысяч тенге;
2) затраты –76680,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -3427,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3427,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 475 "Қоғалыкөл ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 99 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 99 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 475 "Қоғалыкөл ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8072 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоғалыкөл ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73253 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67611 мың теңге;
2) шығындар – 76680,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3427,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3427,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 3427,6 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е.Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года №99
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года №475
Бюджет сельского округа Когалыколь на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3427,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасы сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№99 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№475 шешіміне 1 - қосымша
Қоғалыкөл ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы