Решение Сырдарьинского районного маслихата от 10 декабря 2021 года №101 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 481 "О бюджете сельского округа Инкардария на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 101. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 481 "О бюджете сельского округа Инкардария на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8129, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Инкардария на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51851 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2150 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 49701 тысяч тенге;
2) затраты – 52819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 968 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 970,4 тысяч тенге;

Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №481 "Іңкәрдария ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 101 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 101 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 481 "Іңкәрдария ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8129 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Іңкәрдария ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51851 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49701 мың теңге;
2) шығындар – 52819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 968 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 970,4 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1938,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года №101
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года №481
Бюджет сельского округа Инкардария на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1938,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 101 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 481 шешіміне 1-қосымша
Іңкәрдария ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы