О бюджете сельского округа Акмая на 2022-2024 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 18/3. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акмая на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 298,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 487,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 811 тысяч тенге;
2) затраты – 89 582,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 284,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 284,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Ақмая ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/3 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмая ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 87 298,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 487,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 811 мың теңге;
2) шығындар – 89 582,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 284,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 284,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2 284,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13.12.2022 № 32/3 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акмая на 2022 год в сумме 36 496 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 18/3
Бюджет сельского округа Акмая на 2022 год

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 284,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 13.12.2022 № 32/3 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен Ақмая ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 36 496 мың теңге сомасында белгіленсін.
3.Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 18/3 шешіміне 1-қосымша
Ақмая ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті