О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Актоган на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/16
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2021 года № 14/18. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Актоган на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8028) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Актоган на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2280 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58057 тысяч тенге;
2) затраты – 60765,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -428,1;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 428,1 тысяч тенге;

Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақтоған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 14/18 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Ақтоған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8028 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтоған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 60337 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2280 мың теңге;
трансферттер түсімі - 58057 мың теңге;
2) шығындар - 60765,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -428,1;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 428,1 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 428,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2021 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря Шиелийского районного маслихата Н. Әмір
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от "12" ноября 2021 года № 14/18
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 29 декабря 2020 года № 65/16
Бюджет сельского округа Актоган на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 428,1 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жығы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі .
Шиелі аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Н.Әмір
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы "12" қарашадағы
№ 14/18 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2020жылғы 29 желтоқсандағы
№ 65/16 шешіміне 1-қосымша
Ақтоған ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы