О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 54/582 "О бюджете села Тенге на 2021 - 2023 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 5 ноября 2021 года № 10/84
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 54/582 "О бюджете села Тенге на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4423) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 240 071 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 72 248 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 285 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 167 538 тысяч тенге;
2) затраты – 250 920 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 10 849 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 849 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 849 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2021 год выделена субвенция в сумме 161 880 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Тенге
С. Калаубаев
5 ноября 2021 год
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 5 ноября 2021 года

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/582 "2021 - 2023 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 10/84 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/582 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4423 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 240 071 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 72 248 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 285 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 167 538 мың теңге;
2) шығындар – 250 920 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 10 849 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 849 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 849 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 161 880 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Теңге ауылының әкімі
С. Калаубаев
5 қараша 2021 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы