О бюджете села Рахат на 2022 - 2024 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2021 года № 14/115.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Рахат на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 306 522 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 115 315 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 239 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 190 930 тысяч тенге;
2)затраты – 335 157 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 28 635 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
28 635 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 635 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2022 № 26/202 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2022 год выделена субвенция в сумме 178 677 тысяч тенге.

2022 - 2024 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/115 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 306 522 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 115 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 239 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 190 930 мың теңге;
2) шығындар – 335 157 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 635 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) – 28 635 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 635 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 09.12.2022 № 26/202 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 178 677 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2022 № 26/202 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Рахат
О. Табынчаев_______________
30 декабрь 2021 год
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 30 декабря 2021 года
№ 14/115
Бюджет села Рахат на 2022 год

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 09.12.2022 № 26/202 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Рахат ауылының әкімі
О. Табынчаев________________
30 желтоқсан 2021 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/115 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Рахат ауылының бюджеті