О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/20 "О бюджете села Толеп на 2021 – 2023 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 октября 2021 года № 12/115
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/20 "О бюджете села Толеп на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4442) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Толеп на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 963,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 581,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 109 382,0 тысячи тенге;
2) затраты – 111 981,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 теңге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 018,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 018,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 018,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Толеп на 2021 год выделена субвенция в сумме 109 382,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/20 "2021 - 2023 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қазандағы № 12/115 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4442 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 963,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 581,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 109 382,0 мың теңге;
2) шығындар – 111 981,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 018,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 018,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 018,0 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Төлеп ауылының бюджетіне 109 382,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.