О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2021 года №51/377 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2021 - 2023 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 9/65
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2021 года № 51/377 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4432) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 242 006,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168 462,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 330,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 073 213,5 тысяч тенге;
2) затраты - 1 264 681,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 675,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22 675,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 675,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д.Меңдіханов
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата

Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы №51/377 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 желтоқсандағы № 9/65 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 51/377 шешіміне ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4432 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 242 006,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 168 462,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 073 213,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 264 681,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 675,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22 675,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 675,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д.Меңдіханов
Түпқараған аудандық мәслихатының