О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 25 января 2021 года № 2/12 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 июля 2021 года № 6/41
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 25 января 2021 года № 2/12 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4439) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 084 560,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 680 761,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 403 799,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 126 340,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 789,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 789,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 789,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 388 707,5 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 27 368,7 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 39 736,1 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 82 607,5 тысяч тенге;
села Баянды – 44 791,5 тысяча тенге;
сельского округа Даулет – 58 756,8 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 62 594,9 тысячи тенге;

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2/12 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 6/41 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4439 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 084 560,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 680 761,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 403 799,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 126 350,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 789,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41 789,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 789,9 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 388 707,5 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 27 368,7 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 39 736,1 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 82 607,5 мың теңге;
Баянды ауылына – 44 791,5 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 58 756,8 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 62 594,9 мың теңге;

села Мангистау – 72 852,0 тысяч тенге."
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 21 июля 2021 года № 6/41
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 25 января 2021 года № 2/12
Бюджет сельского округа Атамекен на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

Маңғыстау ауылына – 72 852,0 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 21 шілдедегі
№ 6/41 шешіміне 1-қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 қаңтардағы
№ 2/12 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы