Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 5 мая 2021 года № 836
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
1. "Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии- 0,4 киловольт от распределительной трансформаторной подстанции" расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0122 гектара, в том числе на землях акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" (12-193-009-866)- общей площадью 0,0009 гектар;
2. "Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии- 10 киловольт от трансформаторной подстанции- 38" расположенный по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0083 гектара, в том числе на землях акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" (12-193-090-167)- общей площадью 0,0009 гектар.

Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 мамырдағы № 836 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында ссы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
қаулысына қосымша
1. "Тарату трансформаторлық қосалқы станциясынан 0,4 киловольт кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін" Қостанай қаласы мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0122 гектар, оның ішінде "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жерлерінде (12-193-009-866) - жалпы алаңы 0,0009 гектар;
2. "38-трансформаторлық қосалқы станциядан 10 киловольт кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін" Қостанай қаласы мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0083 гектар, оның ішінде "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жерлерінде (12-193-090-167) - жалпы алаңы 0,0009 гектар;