О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 346 "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16 сентября 2021 года № 41. Прекращено действие в связи с истечением срока
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 346, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9705 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 147836,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8873,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 138943,0 тысяч тенге;
2) затраты – 151465,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3629,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3629,2 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50781,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3818,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 46963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52215,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1434,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1434,5 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39859,0 тысяч тенге, в том числе по:

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 346 "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 41 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 346 шешіміне, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9705 болып тіркелген мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147836,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8873,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 138943,0 мың теңге;
2) шығындар – 151465,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3629,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3629,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50781,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3818,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46963,0 мың теңге;
2) шығындар – 52215,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1434,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1434,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Алтынсарин ауданы Большая Чураковка ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39859,0 мың теңге, оның ішінде:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -378,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
Приложение 1
к решению маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -378,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 378,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Есмуханов
Мәслихаттың