О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 30 декабря 2021 года № 91.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 206 043,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 255,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 200,00 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 693,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 189 925,2 тысяч тенге;
2) затраты – 207 239,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 195,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29.11.2022 № 143 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме – 45 033,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 095,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 629,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 375,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29.11.2022 № 143 (вводится в действие с 01.01.2022).

Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206 043,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 225,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 693,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 189 925,2 мың теңге;
2) шығындар – 207 239,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 195,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 29.11.2022 № 143 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 45 033,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Амантоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 095,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 629,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 466,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 375,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 280,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 29.11.2022 № 143 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете Амантогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме – 21 017,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Аксай на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 436,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 517,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 919,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 436,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 26.09.2022 № 133 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете села Аксай предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме – 17 144,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 175,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 646,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 493,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 514,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 339,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 339,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29.11.2022 № 143 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете Байгабылского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме – 18 277,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

4. 2022 жылға арналған Амантоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21 017,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Ақсай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 436,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 919,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 436,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 26.09.2022 № 133 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Ақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 17 144,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Байғабыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 175,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 646,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 493,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 514,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 339,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 339,8 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 29.11.2022 № 143 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Байғабыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 18 277,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қабырға ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29.11.2022 № 143 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Учесть, что в бюджете Уштогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме – 16 900,0 тысяч тенге.
21. Объем бюджетных изъятий из бюджетов села, сельских округов в районный бюджет не предусмотрено.

Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 29.11.2022 № 143 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2022 жылға арналған Үштоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 900,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ауыл, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмеген.

22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2021 года
№ 91
Бюджет Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29.11.2022 № 143 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

22. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
Мәслихаттың
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 91 шешіміне
1-қосымша
Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 29.11.2022 № 143 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер