О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2021 года № 440 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 9 декабря 2021 года № 72. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 440 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9704) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 132,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 584,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 111,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 437,7 тысяч тенге;
2) затраты – 94 937,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 805,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 805,1 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коктал на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 591,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 028,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 532,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26 701,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 110,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 110,2 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 197,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 922,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 32,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қантардағы № 440 "Әулиекөл ауданының ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 72 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қантардағы № 440 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9704 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 79 132,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 584,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 111,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48 437,7 мың теңге;
2) шығындар – 94 937,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 805,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 805,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Көктал ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 591,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 028,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 532,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 701,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 110,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 110,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 197,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 16 243,7 тысяч тенге;
2) затраты – 17 670,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 629,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 125,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 473,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25 176,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 547,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 547,8 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 986,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 090,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 611,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 163 285,4 тысячи тенге;
2) затраты – 192 062,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 075,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 075,8 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 746,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 802,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 109,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –188 835,1 тысяча тенге;
2) затраты – 226 430,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 684,6 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 16 243,7 мың теңге;
2) шығындар – 17 670,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Тимофеев ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 629,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 473,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 176,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 547,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 547,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құсмұрын кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –181 986,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 611,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 163 285,4 мың теңге;
2) шығындар –192 062,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 075,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 075,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Аманқарағай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 746,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 802,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 109,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 188 835,1 мың теңге;
2) шығындар – 226 430,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 684,6 мың теңге;

2) затраты – 22 197,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 016,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 016,1 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.

2) шығындар – 22 197,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 016,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2016,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.