О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2021 года № 418 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 августа 2021 года № 56
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 418 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9696), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24567,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 397,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24157,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25321,5 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -754,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 754,5 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 85165,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2048,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 83088,6 тысяч тенге;
2) затраты – 86679,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1514,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1514,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23034,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23008,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23759,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 725,1 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 418 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 56 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 418 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9696 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24567,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 397,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24157,0 мың теңге;
2) шығындар – 25321,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -754,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 754,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –85165,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2048,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 83088,6 мың теңге;
2) шығындар – 86679,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1514,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1514,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23034,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23008,0 мың теңге;
2) шығындар – 23759,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -725,1 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 725,1 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 93682,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8163,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 219,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 85300,9 тысяч тенге;
2) затраты – 99083,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5400,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 5400,3 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15738,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14795,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16997,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1259,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1259,8 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14957,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 67,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14890,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15331,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 374,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 374,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 725,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93682,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8163,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 219,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 85300,9 мың теңге;
2) шығындар – 99083,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5400,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5400,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15738,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14795,0 мың теңге;
2) шығындар – 16997,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1259,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1259,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14957,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 67,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14890,0 мың теңге;
2) шығындар – 15331,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -374,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 19, 22, 25 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.