О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 562 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 8 декабря 2021 года № 76
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 562 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9719), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 790 783,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 373,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 755 410,6 тысяч тенге;
2) затраты – 824 474,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 691,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 691,1 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 376,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 081,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 73 295,0 тысяч тенге;
2) затраты – 76 300,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 924,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 924,7 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 747,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 816,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 931,8 тысяча тенге;
2) затраты – 30 424,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 676,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 676,5 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 562 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 76 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 562 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9719 болып тіркелген), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 790 783,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 373,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 755 410,6 мың теңге;
2) шығындар – 824 474,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33 691,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 691,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 376,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 081,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 73 295,0 мың теңге;
2) шығындар – 76 300,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 924,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 924,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бозкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 747,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 816,0 мың теңге;
трансфертте түсімі бойынша – 22 931,8 мың теңге;
2) шығындар – 30 424,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 676,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 676,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 437,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 817,9 тысяч тенге;
2) затраты – 29 185,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 747,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 747,8 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Лесное на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 907,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 677,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 230,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 427,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -520,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 520,9 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 343,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 619,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 724,8 тысячи тенге;
2) затраты – 22 171,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 828,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 828,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 667,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 476,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 191,5 тысяча тенге;
2) затраты – 29 178,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 510,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 510,6 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Бөрлі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 437,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 620,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 817,9 мың теңге;
2) шығындар – 29 185,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 747,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 747,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Лесное ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 907,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 677,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 230,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 427,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -520,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 520,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 343,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 619,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 724,8 мың теңге;
2) шығындар – 22 171,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 828,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 828,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новотроицк ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 667,5 мың теңге, оның ішінде:
салық тықтүсімдер бойынша – 2 476,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 191,5 мың теңге;
2) шығындар – 29 178,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 510,6 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 510,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 788,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 025,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110 763,3 тысячи тенге;
2) затраты – 114 612,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 824,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 824,3 тысячи тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 329,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 672,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 110 657,6 тысяч тенге;
2) затраты – 120 424,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 094,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 094,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 8 декабря 2021 года
№ 76
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 562
Бюджет поселка Карабалык Карабалыкского района на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"23. Станционный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 788,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 025,0 мың теңге;
трансферттер түсім ібойынша – 110 763,3 мың теңге;
2) шығындар – 114 612,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 824,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 824,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 329,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 672,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 657,6 мың теңге;
2) шығындар – 120 424,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 094,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 094,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 76 шешіміне
1-қосымша
Қарабалық
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 562 шешіміне
1-қосымша
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың тенге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер