О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2021 года № 435 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27 октября 2021 года № 52. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы" от 6 января 2021 года № 435 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9693) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет села Боровское на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 87 174,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 22 503,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 64 671,5 тысяч тенге;
2) затраты - 98 445,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –11 271,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 11 271,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 25 595,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 23 598,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 17 962,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 32,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 16 004,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 218,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 5 256,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 256,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 435 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 52 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 435 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9693 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 87 174,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 22 503,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 64 671,5 мың теңге;
2) шығындар - 98 445,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 11 271,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 11 271,0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 595,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 23 598,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алешин ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17 962,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 32,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 16 004,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 218,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 5 256,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 256,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 8 621,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 7 383,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 17 101,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 795,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 67,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 16 239,0 тысяч тенге;
2) затраты - 17 482,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - –381,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 381,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 139,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 4 100,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 701,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 363,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 17,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 13 321,6 тысяч тенге;
2) затраты - 16 067,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 366,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1366,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 10 050,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 3 271,6 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

"4. 2021 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8 621,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 7 383,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Буденный ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17 101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 795,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 67,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 16 239,0 мың теңге;
2) шығындар - 17 482,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 381,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 381,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 139,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 4 100,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Введен ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14 701,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 363,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 17,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 13 321,6 мың теңге;
2) шығындар - 16 067,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 366,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 366,0 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 050,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 3 271,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарақоға ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы - 18 800,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 137,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 42,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17 621,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20 635,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 835 0, тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 835,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 10 897,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 6 724,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 18 324,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 235,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17 089,0 тысяч тенге;
2) затраты - 18 324,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в бюджете Краснопресненского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 484,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 4 605,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 20 748,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 207,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 541,7 тысяч тенге;
2) затраты - 22 025,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер - 18 800,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 137,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 42,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17 621,0 мың теңге;
2) шығындар - 20 635,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 835,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 835,0 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 897,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 6 724,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Краснопреснен ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18 324,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 235,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17 089,0 мың теңге;
2) шығындар - 18 324,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 жылға арналған Краснопреснен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 484,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 4 605,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Ломоносов ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 748,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 207,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19 541,7 мың теңге;
2) шығындар - 22 025,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 277,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 277,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в бюджете Ломоносовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14 326,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 215,7 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 864,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 371,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 313,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 31 180,0 тысяч тенге;
2) затраты - 40 185,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 4 321,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 321,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16 473,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 14 707,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 28 478,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 246,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 290,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 22 942,5 тысяч тенге;
2) затраты - 33 512,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 5 034,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 034,3 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 036,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 9 906,5 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 277,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 277,0 мың теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2021 жылға арналған Ломоносов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 326,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 215,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Михайлов ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 864,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 313,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 31 180,0 мың теңге;
2) шығындар - 40 185,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 4 321,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 321,0 мың теңге.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 473,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 14 707,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Первомай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28 478,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5 246,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 290,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 22 942,5 мың теңге;
2) шығындар - 33 512,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 5 034,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 034,3 мың теңге.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2021 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 036,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 9 906,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 22 048,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9 144,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12 824,4 тысяч тенге;
2) затраты - 24 071,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 023,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 023,0 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть, что в бюджете Сосновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 525,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 299,4 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Тенизовского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 846,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 328,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 51,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 10 467,0 тысяч тенге;
2) затраты - 17 967,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 3 121,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 121,0 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть, что в бюджете Тенизовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 8 831,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 1 636,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.

"19. Соснов ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 048,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9 144,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 12 824,4 мың теңге;
2) шығындар - 24 071,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 023,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 023,0 мың теңге.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2021 жылға арналған Соснов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 525,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 299,4 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
21-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Теңіз ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14 846,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 328,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 51,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 10 467,0 мың теңге;
2) шығындар - 17 967,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 3 121,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 121,0 мың теңге.";
22-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2021 жылға арналған Теңіз ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8 831,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 1 636,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.