О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 29 декабря 2021 года № 79.
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82001,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 330,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 412,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 63 259,0 тысяч тенге;
2) затраты – 87 015,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 014,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 014,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.11.2022 № 147 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 58 535,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 752,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 654,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 098,8 тысяч тенге;
2) затраты – 40 803,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.11.2022 № 147 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 28 074,0 тысяч тенге.

Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 79 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тобыл кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 001,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 330,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 412,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 63 259,0 мың теңге;
2) шығындар – 87 015,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 014,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 014,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 147 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 58 535,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Асенкритов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 752,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 654,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 30 098,8 мың теңге;
2) шығындар – 40 803,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 050,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050,5 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 147 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28 074,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 165,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 279,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 226,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 660,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 053,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 888,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 888,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 09.08.2022 № 135 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете Белинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 16 872,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 515,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 402,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 113,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43 932,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 417,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 417,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.11.2022 № 147 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете Калининского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 31 107,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 340,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 594,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 722,0 тысяч тенге;

5. Белинский ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 165,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 279,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 226,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 17 660,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 053,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 888,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 888,8 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 09.08.2022 № 135 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Белинский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 872,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Калинин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 515,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 402,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 34 113,0 мың теңге;
2) шығындар – 43 932,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 417,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 417,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 147 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Калинин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31 107,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Майский ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 340,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 594,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 722,0 мың теңге;

поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 024,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 795,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 455,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 455,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.11.2022 № 147 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 26 677,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Набережного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 144,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 235,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 878,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 404,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -260,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 260,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.11.2022 № 147 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть, что в бюджете Набережного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 27 403,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Новоильиновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 918,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 309,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 609,3 тысяч тенге;
2) затраты – 41 082,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 30 024,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 795,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 455,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 455,7 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 147 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 677,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Набережный ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 144,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 235,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 28 878,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 404,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -260,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 260,4 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 147 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылға арналған Набережный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 403,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новоильинов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 918,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 309,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 32 609,3 мың теңге;
2) шығындар – 41 082,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.11.2022 № 147 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 82 265,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в бюджетах поселка Тобол, сельских округов на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 147 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 82 265,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. 2022 жылға арналған Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметкерлер, ұйымдардың, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің бөлек санаттарының жалақысын арттыруға.