О внесении изменений в решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 442 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 15 декабря 2021 года № 81. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 442, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9700, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18542,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 475,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17992,0 тысячи тенге;
2) затраты – 19177,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -635,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 635,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26553,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2152,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24401,0 тысяча тенге;
2) затраты – 28175,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1622,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1622,5 тысячи тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 81 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы", Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9700 болып тіркелген, шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бауман ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18542,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17992,0 мың теңге;
2) шығындар – 19177,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -635,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 635,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ершов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26553,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24401,0 мың теңге;
2) шығындар – 28175,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1622,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1622,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Киров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

налоговым поступлениям – 2448,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26418,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29623,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -752,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –752,8 тысячи тенге.";
пункт 38 указанного решения изложить в новой редакции:
"38. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23226,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5050,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18101,4 тысяча тенге;
2) затраты – 23819,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -593,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 593,0 тысячи тенге.";
пункт 42 указанного решения изложить в новой редакции:
"42. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 189895,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17511,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 172370,6 тысяч тенге;
2) затраты – 200980,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11085,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11085,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
________________ Займулдынова Б.Д.
"15" декабря 2021 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "15" декабря 2021 года
№ 81
Приложение 1
к решению маслихата

салықтық түсімдер бойынша – 2448,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26418,0 мың теңге;
2) шығындар – 29623,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -752,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 752,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 38-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"38. Федоров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23226,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5050,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18101,4 мың теңге;
2) шығындар – 23819,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -593,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 593,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 42-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"42. Ұзынкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189895,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17511,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 172370,6 мың теңге;
2) шығындар – 200980,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11085,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11085,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Б.Д. Займулдынова
2021 жылғы "15" желтоқсан
Мәслихаттың
2021 жылғы "15" желтоқсандағы
№ 81 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың