О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 декабря 2021 года № 97.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24107,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 492,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 83,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23532,9 тысячи тенге;
2) затраты – 24107,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете села Бауманское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 20862,0 тысячи тенге.
3. Бюджетные изъятия из бюджета села Бауманское в районный бюджет не предусмотрены.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Бауманское, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27357,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3008,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24349,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29466,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2109,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2109,5 тысяч тенге.

Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2 -тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бауман ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24107,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 83,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23532,9 мың теңге;
2) шығындар – 24107,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 20862,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Бауман ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
4. Бауман ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. Ершов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27357,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3008,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24349,0 мың теңге;
2) шығындар – 29466,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2109,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2109,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23874,0 тысячи тенге.
7. Бюджетные изъятия из бюджета Ершовского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
8. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ершовского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24323,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 759,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23499,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25223,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -900,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 900,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 13.09.2022 № 173 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 22785,0 тысяч тенге.
11. Бюджетные изъятия из бюджета Кировского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
12. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Кировского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
13. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55451,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2103,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 43,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53304,7 тысяч тенге;
2) затраты – 57237,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23874,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ершов ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
8. Ершов ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
9. Киров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24323,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 759,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 65,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23499,0 мың теңге;
2) шығындар – 25223,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -900,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 900,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 13.09.2022 № 173 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22785,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Киров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
12. Киров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
13. Новопокров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55451,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2103,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 43,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 53304,7 мың теңге;
2) шығындар – 57237,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1786,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1786,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 28350,0 тысяч тенге.
15. Бюджетные изъятия из бюджета Новопокровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
16. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Новопокровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
17. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 143574,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 142924,1 тысячи тенге;
2) затраты – 143874,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 21350,0 тысяч тенге.
19. Бюджетные изъятия из бюджета сельского округа Обаған в районный бюджет не предусмотрены.
20. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете сельского округа Обаған, не подлежащих секвестру не установлен.
21. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55898,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4624,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 51274,0 тысячи тенге;
2) затраты – 57012,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1786,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1786,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 28350,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Новопокров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
16. Новопокров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
17. Обаған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143574,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 142924,1 мың теңге;
2) шығындар – 143874,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21350,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Обаған ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
20. Обаған ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
21. Пресногорьков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55898,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша –4624,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 51274,0 мың теңге;
2) шығындар – 57012,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1114,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1114,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
22. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 32870,0 тысяч тенге.
23. Бюджетные изъятия из бюджета Пресногорьковского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
24. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Пресногорьковского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
25. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27257,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1030,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26227,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27257,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
26. Учесть, что в бюджете Ряжского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 25276,0 тысяч тенге.
27. Бюджетные изъятия из бюджета Ряжского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
28. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ряжского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
29. Утвердить бюджет села Сатай на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24051,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1129,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22922,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24243,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1114,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1114,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2022 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 32870,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
24. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
25. Ряжск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27257,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1030,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26227,0 мың теңге;
2) шығындар – 27257,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
26. 2022 жылға арналған Ряжск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 25276,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Ряжск ауылдық округінің бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
28. Ряжск ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
29. Сатай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24051,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1129,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22922,0 мың теңге;
2) шығындар – 24243,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -192,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 192,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.06.2022 № 156 (вводится в действие с 01.01.2022).
30. Учесть, что в бюджете села Сатай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 22226,0 тысяч тенге.
31. Бюджетные изъятия из бюджета села Сатай в районный бюджет не предусмотрены.
32. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Сатай, не подлежащих секвестру не установлен.
33. Утвердить бюджет села Троебратское на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35906,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2525,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33381,0 тысяча тенге;
2) затраты – 36306,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -400,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 400,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 13.09.2022 № 173 (вводится в действие с 01.01.2022).
34. Учесть, что в бюджете села Троебратское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 32461,0 тысяча тенге.
35. Бюджетные изъятия из бюджета села Троебратское в районный бюджет не предусмотрены.
36. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Троебратское, не подлежащих секвестру не установлен.
37. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40977,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7181,3 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 50,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33745,2 тысяч тенге;
2) затраты – 43355,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -192,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 192,0 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.06.2022 № 156 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2022 жылға арналған Сатай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22226,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. Сатай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
32. Сатай ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
33. Троебратское ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35906,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2525,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33381,0 мың теңге;
2) шығындар – 36306,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -400,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 400,0 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 13.09.2022 № 173 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2022 жылға арналған Троебратское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 32461,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
35. Троебратское ауылының бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
36. Троебратское ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
37. Федоров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40977,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7181,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,7 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33745,2 мың теңге;
2) шығындар – 43355,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2378,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2378,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 37 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
38. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 24958,0 тысяч тенге.
39. Бюджетные изъятия из бюджета Федоровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
40. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Федоровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
41. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 207293,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 183619,9 тысяч тенге;
2) затраты – 216923,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9630,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9630,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 41 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2378,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2378,0 мың теңге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2022 жылға арналған Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24958,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
39. Федоров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
40. Федоров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
41. Ұзынкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207293,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 183619,9 мың теңге;
2) шығындар – 216923,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9630,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9630,0 мың теңге.
Ескерту. 41-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

42. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 109333,0 тысячи тенге.
43. Бюджетные изъятия из бюджета Узункольского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
44. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Узункольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.

42. 2022 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 109333,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
43. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
44. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

45. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение 1
к решению маслихата
от "29" декабря 2021 года
№ 97
Бюджет села Бауманское на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 06.12.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

45. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихаттың
2021 жылғы "29" желтоқсанындағы
№ 97 шешіміне
1- қосымша
2022 жылға Бауман ауылының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 196 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер