О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2021 – 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 271-62-6
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18 октября 2021 года № 42-10-7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "О бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2021 – 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 271-62-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7181) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36855 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2319 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34536 тысяч тенге;
2) затраты – 37439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30695 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1919 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28776 тысяч тенге;
2) затраты – 30898 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40204 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1638 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 310 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38256 тысяч тенге;
2) затраты – 42961 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2757 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2757 тысяч тенге.";

Ертіс аудандық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 271-62-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 42-10-7 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 271-62-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7181 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
"1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36855 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2319 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34536 мың теңге;
2) шығындар – 37439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 584 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30695 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1919 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28776 мың теңге;
2) шығындар – 30898 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –203 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40204 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1638 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 310 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38256 мың теңге;
2) шығындар – 42961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2757 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2757 мың теңге.";

4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25448 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1581 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 23867 тысяч тенге;
2) затраты – 25778 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 176961 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20563 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 156398 тысяч тенге;
2) затраты –183755 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6794 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –6794 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32697 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 783 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 31914 тысяч тенге;
2) затраты – 32969 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -272 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 тысячи тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48011 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 886 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47125 тысяч тенге;
2) затраты – 48313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -302 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 302 тысячи тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021год в следующих объемах:

4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25448 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1581 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23867 мың теңге;
2) шығындар – 25778 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 330 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176961 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20563 мың теңге;
трансферттер түсімі – 156398 мың теңге;
2) шығындар – 183755 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6794 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –6794 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32697 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 783 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31914 мың теңге;
2) шығындар –32969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –272 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –48011 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 886 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47125 мың теңге;
2) шығындар – 48313 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –302 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 227683 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –2132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 225086 тысяч тенге;
2) затраты – 228428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 745 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Майконыр на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24100 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 479 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23621 тысяча тенге;
2) затраты – 24214 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Панфиловского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41060 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1255 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39805 тысяч тенге;
2) затраты – 41555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 495 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 149811 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1282 тысячи тенге;
поступления трансфертов –148529 тысяч тенге;
2) затраты – 151442 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1631 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1631 тысяча тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер –227683 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 225086 мың теңге;
2) шығындар – 228428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –745 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 – 2023 жылдарға арналған Майқоңыр ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24100 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 479 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23621 мың теңге;
2) шығындар – 24214 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 – 2023 жылдарға арналған Панфилов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41060 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1255 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39805 мың теңге;
2) шығындар – 41555 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 495 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 – 2023 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149811 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1282 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148529 мың теңге;
2) шығындар –151442 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1631 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 – 2023 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 31912 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –913 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30999 тысяч тенге;
2) затраты – 32955 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1043 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1043 тысячи тенге.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

1) кірістер – 31912 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 913 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30999 мың теңге;
2) шығындар – 32955 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1043 мың теңге.";
13) корсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.