О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 30 декабря 2020 года № 305/62 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 29 сентября 2021 года № 40/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 305/62 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7182) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 598 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 902 тысяч тенге;
2) затраты – 72 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 658 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 769 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 760 тысяч тенге;
2) затраты – 36 132 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 363 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 363 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 883 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 188 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 695 тысяч тенге;
2) затраты – 46 484 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 601 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" № 305/62 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 40/8 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 305/62 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7182 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 500 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 598 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 64 902 мың теңге;
2) шығындар – 72 158 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 658 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 769 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 34 760 мың теңге;
2) шығындар – 36 132 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 363 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 883 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 188 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 42 695 мың теңге;
2) шығындар – 46 484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 997 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 870 тысяч тенге;
2) затраты – 38 295 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 483 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 304 тысяч тенге;
2) затраты – 44 754 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 271 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 271 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1374 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 440 тысяч тенге;
2) затраты – 43 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 272 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 913 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 277 тысяч тенге;
2) затраты – 136 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 125 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 125 тысяч тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 867 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 997 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 36 870 мың теңге;
2) шығындар – 38 295 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 483 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 179 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 40 304 мың теңге;
2) шығындар – 44 754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 271 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 271 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 – 2023 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 814 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 374 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41 440 мың теңге;
2) шығындар – 43 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 – 2023 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 135 272 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 133 277 мың теңге;
2) шығындар – 136 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 125 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 125 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 084 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1327 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 757 тысяч тенге;
2) затраты – 31 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 759 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 390 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 233 тысяч тенге;
2) затраты – 38 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1471 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135 012 тысяч тенге;
2) затраты – 139 701 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 092 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 092 тысяч тенге.";
11) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

"8. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 084 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 327 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 29 757 мың теңге;
2) шығындар – 31 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –759 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 37 390 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 157 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 233 мың теңге;
2) шығындар – 38 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 471 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 609 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 111 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 135 012 мың теңге;
2) шығындар – 139 701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 092 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 092 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";

12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы
от 29 сентября 2021 года
№ 40/8
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы от
30 декабря 2020 года

12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Есімов
Аққулы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 40/8 шешіміне
қосымша
Аққулы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы