Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" № 305/62 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 44/10 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 305/62 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7182 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 820 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 598 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 222 мың теңге;
2) шығындар – 70 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 658 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 921 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1151 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 34 760 мың теңге;
2) шығындар – 36 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 363 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 932 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 188 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41 744 мың теңге;
2) шығындар – 45 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 30 декабря 2020 года № 305/62 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13 декабря 2021 года № 44/10. Прекращено действие в связи с истечением срока
маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 305/62 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7182) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 820 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 598 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 222 тысяч тенге;
2) затраты – 70 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 658 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 921 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1151 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 760 тысяч тенге;
2) затраты – 36 284 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 363 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 363 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 932 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 188 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 744 тысяч тенге;
2) затраты – 45 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 601 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 360 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 477 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 29 883 мың теңге;
2) шығындар – 32 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –759 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 483 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 769 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 714 мың теңге;
2) шығындар – 39 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 471 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 732 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 111 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 136 120 мың теңге;
2) шығындар – 140 824 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 092 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 092 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";

8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 360 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 477 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 883 тысяч тенге;
2) затраты – 32 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 759 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 483 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 769 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 714 тысяч тенге;
2) затраты – 39 954 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1471 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 732 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136 120 тысяч тенге;
2) затраты – 140 824 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 092 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 092 тысяч тенге.";
11) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Есімов
Аққулы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
13 желтоқсандағы
№ 44/10 шешіміне
қосымша
Аққулы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы

12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы от
13 декабря 2021 года
№ 44/10
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы от
30 декабря 2020 года