О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2022 - 2024 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2021 года № 1/12.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжар на 2022-2024 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43999 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7921 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –36078 тысяч тенге;
2) затраты –44170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решений Майского районного маслихата Павлодарской области от 26.12.2022 № 1/24 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47651 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4680 тысяч тенге;
неналоговые поступления –23тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –42948 тысяч тенге;
2) затраты –47681 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решений Майского районного маслихата Павлодарской области от 26.12.2022 № 1/24 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

2022 - 2024 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 1/12 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43999 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7921 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 36078 мың теңге;
2) шығындар –44170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 1/24 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47651 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі–42948 мың теңге;
2) шығындар – 47681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 1/24 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 44960 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –41103 тысяч тенге;
2) затраты –45268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 308 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решений Майского районного маслихата Павлодарской области от 26.12.2022 № 1/24 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Казанского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40220 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1452 тысяч тенге;
поступлениятрансфертов –35821 тысяч тенге;
2) затраты –40424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решений Майского районного маслихата Павлодарской области от 26.12.2022 № 1/24 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Каратерекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3701 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 237 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39552 тысяча тенге;
2) затраты – 43490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
6. Утвердить бюджет Кентубекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53063 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 185 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 48299 тысяч тенге;

1) кірістер – 44960 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 144 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 41103 мың теңге;
2) шығындар – 45268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 308 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 1/24 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Қазан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40220 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2819 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1452 мың теңге мың теңге;
трансферттер түсімі– 35821 мың теңге;
2) шығындар – 40424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –204 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 1/24 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Қаратерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43490 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 237 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39552 мың теңге;
2) шығындар – 43490 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 185 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 48299 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -242 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решений Майского районного маслихата Павлодарской области от 26.12.2022 № 1/24 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Утвердить бюджет села Майтубек на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38999 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3194 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 35736 тысячи тенге;
2) затраты – 38999 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
11. Утвердить бюджет Сатинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 138254 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –134547 тысячи тенге;
2) затраты –138420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решений Майского районного маслихата Павлодарской области от 26.12.2022 № 1/24 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть в бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек на 2022 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 335987 тысяч тенге, в том числе:
село Акжар - 26763 тысяч тенге;
Акшиманский сельский округ – 28296 тысяч тенге;
Баскольский сельский округ – 30491 тысячи тенге;
Казанский сельский округ – 29363 тысячи тенге;
Каратерекский сельский округ – 30731 тысяча тенге;
Кентубекский сельский округ – 36831 тысяча тенге;
Коктубекский сельский округ – 38850 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 30567 тысячи тенге;
Малайсаринский сельский округ – 30261 тысяча тенге;
село Майтубек – 26192 тысячи тенге;
Сатинский сельский округ – 27642 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -242 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 242 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 1/24 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2022-2024 жылдарға арналған Майтүбек ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38999 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 35736 мың теңге;
2) шығындар – 38999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
11. 2022-2024 жылдарға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138254 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 134547 мың теңге;
2) шығындар – 138420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 1/24 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 335987 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақжар ауылы – 26763 мың теңге;
Ақшиман ауылдық округі – 28296 мың теңге;
Баскөл ауылдық округі – 30491 мың теңге;
Қазан ауылдық округі – 29363 мың теңге;
Қаратерек ауылдық округі – 30731 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 36831 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 38850 мың теңге;
Май ауылдық округі – 30567 мың теңге;
Малайсары ауылдық округі – 30261 мың теңге;
Майтүбек ауылы – 26192 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 27642 мың теңге.

13. Учесть в бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек на 2023 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 328410 тысяч тенге, в том числе:
село Акжар - 18460 тысяч тенге;
Акшиманский сельский округ – 28407 тысяч тенге;
Баскольский сельский округ – 30057 тысяч тенге;
Казанский сельский округ – 29120 тысяч тенге;
Каратерекский сельский округ – 30587 тысячи тенге;
Кентубекский сельский округ – 30707 тысяч тенге;
Коктубекский сельский округ – 48546 тысячи тенге;
Майский сельский округ – 30160 тысяч тенге;
Малайсаринский сельский округ – 30085 тысяча тенге;
село Майтубек – 24832 тысячи тенге;
Сатинский сельский округ – 27449 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек на 2024 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 344005 тысячи тенге, в том числе:
село Акжар - 18709 тысячи тенге;
Акшиманский сельский округ – 28193 тысячи тенге;
Баскольский сельский округ – 31128 тысяча тенге;
Казанский сельский округ – 30340 тысяч тенге;
Каратерекский сельский округ – 31232 тысяча тенге;
Кентубекский сельский округ – 31605 тысячи тенге;
Коктубекский сельский округ – 49372 тысяча тенге;
Майский сельский округ – 31310 тысяч тенге;
Малайсаринский сельский округ – 30796 тысяч тенге;
село Майтубек – 22616 тысяч тенге;
Сатинский сельский округ – 28704 тысяча тенге.

13. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 328410 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақжар ауылы – 18460 мың теңге;
Ақшиман ауылдық округі – 28407 мың теңге;
Баскөл ауылдық округі – 30057 мың теңге;
Қазан ауылдық округі – 29120 мың теңге;
Қаратерек ауылдық округі – 30587 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 30707 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 48546 мың теңге;
Май ауылдық округі – 30160 мың теңге;
Малайсары ауылдық округі – 30085 мың теңге;
Майтүбек ауылы – 24832 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 27449 мың теңге.
14. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 334005 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақжар ауылы – 18709 мың теңге;
Ақшиман ауылдық округі – 28193 мың теңге;
Баскөл ауылдық округі – 31128 мың теңге;
Қазан ауылдық округі – 30340 мың теңге;
Қаратерек ауылдық округі – 31232 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 31605 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 49372 мың теңге;
Май ауылдық округі – 31310 мың теңге;
Малайсары ауылдық округі – 30796 мың теңге;
Майтүбек ауылы – 22616 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 28704 мың теңге.

15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

15. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

16. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Майского района Арынов Г.Т.
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
от 30 декабря 2021 года
№ 1/12
Бюджет села Акжар на 2022 год (с изменениями)
Сноска. Приложение 1 - в редакции решений Майского районного маслихата Павлодарской области от 26.12.2022 № 1/24 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының хатшысы Ғ.Т. Арынов
Май аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 1/12
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақжар ауылының бюджеті (өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 1/24 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5