О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2021 года № 78/21.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 10 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5504 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53333 тысячи тенге;
2) затраты – 60034 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 999 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 128/36 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 247263 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 122 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 244124 тысячи тенге;
2) затраты – 248039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 128/36 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97394 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4198 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 287 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92889 тысяч тенге;
2) затраты – 98193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 78/21 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 10-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59035 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53333 мың теңге;
2) шығындар – 60034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 999 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 128/36 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247263 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 122 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244124 мың теңге;
2) шығындар – 248039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 128/36 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97394 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92889 мың теңге;
2) шығындар – 98193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 479080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31961 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 2980 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 444139 тысяч тенге;
2) затраты – 491259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12179 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 128/36 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть в бюджете сельских округов на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 385624 тысяч тенге, в том числе:
Александровский – 52026 тысяч тенге;
Галкинский – 47108 тысяч тенге;
Жылы-Булакский – 49967 тысяч тенге;
Орловский – 32029 тысяч тенге;
Сосновский – 58995 тысяч тенге;
Шалдайский – 45974 тысяч тенге;
Шарбактинский – 99525 тысяч тенге.

7. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 479080 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2980 мың теңге;
трансферттер түсімі – 444139 мың теңге;
2) шығындар – 491259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12179 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 128/36 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 385624 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Александровка – 52026 мың теңге;
Галкино – 47108 мың теңге;
Жылы-Бұлақ – 49967 мың теңге;
Орловка – 32029 мың теңге;
Сосновка – 58995 мың теңге;
Шалдай – 45974 мың теңге;
Шарбақты – 99525 мың теңге.

9. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2022 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 405967 тысяч тенге, в следующих размерах:
8170 тысяч тенге – на расходы текущего характера;
96798 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта автомобильных дорог;
300999 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Щербактинского районного маслихата Н. Кизатов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 27 декабря 2021 года

9. 2022 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 405967 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
8170 мың теңге – ағымдағы сипаттағы шығыстарға;
96798 мың теңге – автомобиль жолдарына орташа жөндеу жүргізуге;
300999 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға.
10. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихат хатшысы       Н. Кизатов
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
27 желтоқсандағы