Об утверждении бюджета Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14-11
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 304,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 227,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 864,4 тысячи тенге;
2) затраты – 100 687,2 тысячи тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 382,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 382,3 тысячи тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 382,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29.04.2022 № 18-6 (вводится в действие с 01.01.2022); от 31.10.2022 № 22-13 (вводится в действие с 01.01.2022); от 29.11.2022 № 23-10 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить, что доходы бюджета Рузаевского сельского округа на 2022 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории сельского округа;
2) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села;
3) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории села;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села;
4) поступления за использование природных и других ресурсов;

2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-11 шешімі
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа еңгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 304,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 227,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 864,4 мың теңге;
2) шығындар – 100 687,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 382,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 382,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 382,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 29.04.2022 № 18-6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 31.10.2022 № 22-13 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 29.11.2022 № 23-10 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2022 жылға арналған Рузаев ауылдық округінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес, мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатындығы белгіленсін:
1) ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
2) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды
тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығынан;
3) көлік құралдары салығынан:
тұрғылықты жері ауылдың аумағында орналасқан жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан;
4) табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдерден;

5) доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа;
6) поступления от продажи земельных участков.
3. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Рузаевского сельского округа, составляет 27 273 тысячи тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2022 года

5) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерден;
6) жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдерден.
3. Аудандық бюджеттен Рузаев ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 27 273 мың теңгені құрайды.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы

№ 14-11
Бюджет на 2022 год Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29.04.2022 № 18-6 (вводится в действие с 01.01.2022); от 31.10.2022 № 22-13 (вводится в действие с 01.01.2022); от 29.11.2022 № 23-10 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

№ 14-11 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 29.04.2022 № 18-6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 31.10.2022 № 22-13 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 29.11.2022 № 23-10 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)