О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 441 "Об утверждении бюджета Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2021 года № 97
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы" от 8 января 2021 года № 441 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 6959) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26538,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1898 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24640,6 тысяч тенге;
2) затраты – 26662,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -123,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 123,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Тихоокеанского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Тихоокеанского сельского округа в сумме 6950,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-1 и 3-2 следующего содержания:
"3-1 Учесть в бюджете Тихоокеанского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Тихоокеанского сельского округа в сумме 6780 тысяч тенге.";
"3-2. Предусмотреть в бюджете Тихоокеанского сельского округа на 2021 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 441 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 97 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 441 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілеріді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6959 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26538,6 мың теңге:
салықтық түсімдер –1898 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24640,6 мың теңге;
2) шығындар – 26662,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -123,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 123,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 123,6 мың теңге.";
3-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Тихоокеан ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Тихоокеан ауылдық округінің бюджетіне 6950,6 мың теңге сомасында ағымдығы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-1 және 3-2-тармактармен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Тихоокеан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Тихоокеан ауылдық округінің бюджетіне ағымдығы нысаналы трансферттер түсімі 6780 мың теңге сомасында ескерілсін.";
"3-2. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған Тихоокеан ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басындағы қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно осуществляющий полномочия секретаря маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
А. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 15 ноября 2021 года № 97
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2021 года № 441
Бюджет Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихаты хатшысының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушысы
А. Әбдірахманова
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 15 қарашадағы
№ 97 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 441 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы