О внесении изменений в решение Атырауского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 577 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2021-2023 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 124
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Атырау "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 577 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4867) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 585 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 498 тысяч тенге;
2) затраты – 36 585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 599 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 599 тысяч тенге;
2) затраты – 61 646 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5047 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета –5047 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –5047 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атырау қаласы мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 577 "2021-2023 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 124 шешімі
ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 577 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін;
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға Ақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 585 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 498 мың теңге;
2) шығындар – 36 585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2021-2023 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 599 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 599 мың теңге;
2) шығындар – 61 646 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 047 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 047 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 047 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын: