О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 55-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 13-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 55-1 (зарегитсрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4851) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кульсары на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 454 580 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –336 611тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 849 тысяч тенге;
2) затраты – 495 447тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 867 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 867 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жана-Каратон на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 162тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109 668тысяч тенге;
2) затраты – 131 485тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 655тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 655тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4851 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 454 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 336 611мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 117 849 мың теңге;
2) шығындар –495 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 867 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 867 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңа-Қаратон кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 830 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 162мың теңге;
трансферттер түсімдері – 109 668 мың теңге;
2) шығындар – 131 485 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 655 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 655 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жемского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 062тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 813 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 196тысяч тенге;
2) затраты – 55 267тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 205тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 205тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1 205 тысяч тенге".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Косчагильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 292тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –8 425тысяч тенге;
неналоговые поступления –189тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 678тысяч тенге;
2) затраты – 88 463тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 171тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 171тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –2 171 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Кара-Арнинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 258тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 719тысяч тенге;
неналоговые поступления – 410 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 129тысяч тенге;
2) затраты – 53 159тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 655 мың теңге".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Жем ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 062 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –6 813мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 47 196 мың теңге;
2) шығындар – 55 267 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 205 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 205 мың теңге".
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Қосшағыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 292 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 425мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 77 678 мың теңге;
2) шығындар – 88 463 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 171 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 171 мың теңге".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Қара-Арна ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 258 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 410 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 44 129 мың теңге;
2) шығындар – 53 159 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -512тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 512тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –512 тысяч тенге."
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата С. Таласов

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -512 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 512 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы С. Таласов