О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 490 "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 4 октября 2021 года № 83
Махамбетский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 490 "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4868) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 765 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –60 079 тысяч тенге;
2) затраты - 63 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 175 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 175 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 419 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 89 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 091 тысяч тенге;
2) затраты – 62 824 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 405 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 405 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 405 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 "2021–2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 қазандағы № 83 шешімі
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 "2021–2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 62 765 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 079 мың теңге;
2) шығындар – 63 940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 175 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 175 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2.2021-2023 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 419 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 89 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 091 мың теңге;
2) шығындар – 62 824 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 405 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 405 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 56 691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов– 54 089 тысяч тенге;
2) затраты– 58 292 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 1 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 601 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 601 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Баксайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 67 540 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления-0 тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов– 57 177 тысяч тенге;
2) затраты – 90 945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов-0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 23 405 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
23 405 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 23 405 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Бейбарыского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 79 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 557 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 36 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 0 тенге;
поступления трансфертов– 62 887 тысяч тенге;
2) затраты– 87 180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;

"3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 089 мың теңге;
2) шығындар – 58 292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 601 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Бақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 67 540 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 57 177 мың теңге;
2) шығындар – 90 945 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 23 405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23 405 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 405 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Бейбарыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 480 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 557 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 887 мың теңге;
2) шығындар – 87 180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;

1) доходы – 228 564 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 009 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 193 555 тысяч тенге;
2) затраты – 278 754 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 50 190 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 190 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 190 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Сарайчиковского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021год в следующих объемах:
1) доходы – 72 789 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 902 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 67 887 тысяч тенге;
2) затраты – 75 201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 2 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 412 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 412 тысяч тенге.".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, в бюджетах сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 287 270 тысяч тенге, в том числе:
24 798 тысяч тенге - – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 5 017 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 536 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 653тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 12 004 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 3 588 тысяч тенге.

1) кірістер – 228 564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 009 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 193 555 мың теңге;
2) шығындар – 278 754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50 190 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 190 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 190 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Сарайшық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 72 789 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 902 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 67 887 мың теңге;
2) шығындар – 75 201 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 412 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 412 мың теңге.".
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 287 270 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 24 798 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округінде – 5 017 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 536 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 1 653 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 12 004 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 3 588 мың теңге.

13 501 тысяч тенге -на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –1 884 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 2 031 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 619 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 1 421 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 992 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 875 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 1 712 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 1 010 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 957 тысяч тенге.
131 491 тысяч тенге - на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –14 147 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 11 842 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 10 694 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 13 535 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 17 255 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 11 051 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 11 461 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 26 225 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 15 281 тысяч тенге.
63 405 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –3 345 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 2 981 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 879 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 4 180 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 4 245 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 2 140 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 5 030 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 33 912 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 5 693 тысяч тенге.
4 448 тысяч тенге – на текущие затраты организации культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –250 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу - 180 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу -2 782 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 240 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 180 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 816 тысяч тенге.
22 466 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 1 004 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 399 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 929 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 20 134 тысяч тенге;
797 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 72 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 725 тысяч тенге;

мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 501 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 884 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 031 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 619 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 1 421 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 992 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 875 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 712 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 1 010 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 957 мың теңге.
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге –131 491 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 14 147 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 11 842 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 10 694 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 13 535 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 17 255 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 11 051 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 11 461 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 26 225 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 15 281 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 63 405 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 345 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 981 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 879 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 4 180 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 4 245 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 2 140 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 5 030 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 33 912 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 5 693 мың теңге.
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 4 448 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 250 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 180 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде - 2 782 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 240 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 180 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 816 мың теңге.
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 22 466 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде- 1 004 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 399 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 929 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 20 134 мың теңге.
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға -797 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде - 72 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде - 725 мың теңге.

2 856 тысяч тенге – на установку и обслуживание программного продукта "Парус – бюджетное планирование", в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –408 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 408 тысяч тенге.
6 815 тыс тенге – на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –1 063 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 712 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 427 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 2 416 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 1 105 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 1 092 тысяч тенге.
7 789 тысяч тенге- на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –3 130 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 1 192 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 967 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 2 500 тысяч тенге.
4 266 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –150 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 929 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 200 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 129 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 879 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 629 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 350 тысяч тенге.
4 638 тысяч тенге - на обеспечение функционирования автомобильных дорог, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 304 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 281 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 749 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 469 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 350 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 582 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 903 тысяч тенге.".

"Парус – бюджеттік жоспарлау" бағдарламалық өнімін орнатуға және қызмет көрсетуге – 2 856 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 408 мың теңге.
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға -6 815 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 063 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 712 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 427 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 416 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 105 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 1 092 мың теңге.
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы және күрделі шығындарына – 7 789 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 130 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 1 192 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 967 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 2 500 мың теңге.
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 4 266 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 150 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 929 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 200 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 129 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 879 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 629 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 350 мың теңге.
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 4 638 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 304 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 281 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 749 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 469 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 350 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 582 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 903 мың теңге.".

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению районного маслихата от 04 октября 2021 года № 83
Приложение 1 к решению районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 490
Бюджет Алгинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 04 қазандағы № 83 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер