О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 362-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12 октября 2021 года № 77-VII
Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 362-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4870) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккистауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 871 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 191 190 тысяч тенге.
2) затраты – 242 459 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета –0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 578 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 149 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 97 252 тысяч тенге.
2) затраты – 107 471 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета –0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қазандағы № 77-VII шешімі
Атырау облысы Исатай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4870 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аққыстау ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 225 536 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 75 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 198 280 мың теңге.
2) шығындар – 235 124 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 588 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9 588 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 9 588 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Жанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 135 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 673 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 100 232 мың теңге.
2) шығындар – 109 627 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 492 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 492 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 492 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета –0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -180 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 180 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 180 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев