О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 445-VI "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2021-2023 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 8 октября 2021 года № 53-VII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 445-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4836) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 886 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 133 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 942 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 176 420 тысяч тенге;
2) затраты – 203 886 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 391 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соотвественно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 195 274 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 814 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 894 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166 319 тысяч тенге;
2) затраты – 195 274 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 445-VI "2021-2023 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 53-VII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 445-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4836 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 203 886 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 942 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 176 420 мың теңге;
2) шығындар – 203 886 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 391 мың теңге".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021–2023 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 195 274 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 814 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 894 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 166 319 мың теңге;
2) шығындар – 195 274 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 559 тысяч тенге."
2. Приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата К. Исмагулов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 559 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов