О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 588-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2021-2023 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2021 года № 107-VII
Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курмангазинского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 588-VІ (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4842) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Құрманғазы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 626 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 711 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 205 760 тысяч тенге;
2) затраты – 243 773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 147 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 147 тысяч тенге.".
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 447 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 653 тысяч тенге;
2) затраты – 89 203 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 756 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 107-VII шешімі
Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Құрманғазы аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4842 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Құрманғазы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 626 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 711 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 205 760 мың теңге;
2) шығындар – 243 773 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 147 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 4 147 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 79 653 мың теңге;
2) шығындар – 89 203 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 756 мың теңге;

Приложение 20 к решению районного маслихата от 13 декабря 2021 года № 107-VІІ
Приложение 58 к решению районного маслихата от 21
декабря 2020 года № 588-VІ
ОбъҰмы финансирования бюджетных программ через аппараты акимов сельских округов на 2021 год
Коды программ
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Азгир
Бирлик
Құрман
ғазы
Дынгызыл
Енбекши
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 107-VІI шешіміне 20 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VI шешіміне 58 қосымша
2021 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемдері
Бағдарламалардың коды
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ауылдық округтердің атауы
Ақкөл
Азғыр
Бірлік
Құрманғазы
Дыңғызыл
Еңбекші
Орлы
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер