О бюджете села Карнак города Кентау на 2022-2024 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2021 года № 110. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 99 "О городском бюджете на 2022-2024 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Карнак на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 119973 тысяч тенге,
налоговым поступлениям – 20060 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 99913 тысяч тенге;
2) затраты – 123492 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3519 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3519 тысяч тенге.

Кентау қаласының Қарнақ ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 110 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 99 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарнақ ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 119973 мың теңге,
салықтық түсiмдер – 20060 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмi – 99913 мың теңге;
2) шығындар – 123492 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –3519 мың теңге,
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3519 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28.11.2022 № 197 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Карнак в сумме 76 879 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кентауского
городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1 к решению
Кентауского городского маслихата
от 29 декабря 2021 года № 110
Бюджет села Карнак на 2022 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.11.2022 № 197 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылы қалалық бюджеттен Қарнақ ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 76 879 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 110 шешіміне 1 қосымша
Қарнақ ауылының 2022 жылға арналған бюджеті