О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 67/410-VІ
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 13 августа 2021 года № 13/60-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года под № 67/410-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6021) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 448 тысяч тенге:
налоговые поступления – 70 726 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 19 722 тысяч тенге;
2) затраты – 102 740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 292 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 292 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 292 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 101 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 566 тысяч тенге;
2) затраты – 49 902 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 801 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 801 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 13/60-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 болып тіркелген) 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 90 448 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 70 726 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 19 722 мың теңге;
2) шығындар – 102 740 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 292 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 292 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 292 мың теңге.
2. Сарапхана ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 46 101 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 535 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 30 566 мың теңге;
2) шығындар – 49 902 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3801 мың теңге.
3. Алтынтөбе ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін: