Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 23 июня 2022 года № 185
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17 и пунктом 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых, акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жария сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 23 маусымдағы № 185 қаулысы
Жария сервитут белгілеу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына және 71-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес және пайдалы қатты қазбаларды барлауға арналған лицензия негізінде, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут на земельные участки без изъятия у землепользователей и собственников земель сроком до 9 сентября 2026 года для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых товариществом с ограниченной ответственностью "Шардара-кум" согласно приложению к настоящему Постановлению.
2. В связи с принятием настоящего постановления возложить на Шардаринский районның отдел земельных отношений (М. Исаев) проведение соответствующих работ в соответствии с действующим законодательством.

1. "Шардара-кум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне 9 қыркүйек 2026 жылғы мерзімге дейін жария сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының қабылдануына байланысты, қолданыстағы заңнамаға сәйкес тиісті жұмыстар жүргізу Шардара аудандық жер қатынастары бөліміне (М.Исаев) жүктелсін.