О бюджете Кунарлинского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2021 года № 13-11-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кунарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –39646 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4268 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35348 тысяч тенге;
2) затраты – 40763 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1117 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1117 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-11-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Кунарлинского сельского округа на 2022 год в сумме 15844 тысяч тенге.
3. Предусмотреть Кунарлинскому сельскому округу на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 584 тысячи тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Құнарлы ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 13-11-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Кұнарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39646 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35348 мың теңге;
2) шығындар – 40763 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1117 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1117 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-11-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Құнарлы ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 15844 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. Құнарлы ауылдық округіне 2022 жылға республикалық бюджеттен 584 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

4. Предусмотреть в бюджете Кунарлинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 19504 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-11-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

4. 2022 жылға арналған Құнарлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 19504 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-11-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының