О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-16-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Петропавловского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 221960,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10993 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6712 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 204255,8 тысяч тенге;
2) затраты – 222402,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 442 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-16-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Петропавловского сельского округа на 2022 год в сумме 12870 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республика Казахстан в сумме 162575 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 16231,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-16-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-16-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 221960,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6712 мың теңге;
трансферттер түсімі – 204255,8 мың теңге;
2) шығындар – 222402,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 442 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-16-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Петропавловка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 12870 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан 162575 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 2022 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде областық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 16231,8 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда- Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-16-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты районного бюджета в сумме 12579 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата У. Майжанов
Приложение
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 3 июня 2022 года
№ 18-10-VII
Бюджет Петропавловского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-16-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

5. 2022 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 12579 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 3 маусымдағы
№ 18-10-VII шешіміне
қосымша
2022 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-16-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР