"О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-18-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29136 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27588 тысяч тенге;
2) затраты– 29136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-18-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Степного сельского округа на 2022 год в сумме 15806 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 690 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11092 тысяч тенге.

"2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-18-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29136 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27588 мың теңге;
2) шығындар – 29136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-18-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 15806 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 690 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 11092 мың теңге сомасында көзделсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-18-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 29 декабря 2021 года
№ 13-18-VII
Бюджет Степного сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-18-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-18-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-18-VII шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-18-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР