О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 46/422-VI "О бюджете Алтынбельского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июня 2021 года № 7/60-VII
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Алтынбельского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 46/422-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8247) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 531,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 331,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 281,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 750,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 750,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/422–VI "2021-2023 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 7/60-VII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/422-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8247 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1.2021-2023 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 32 531,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 200,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 29 331,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 281,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 750,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 750,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 750,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайского маслихата
от 21 июня 2021 года № 7/60-VII
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского маслихата
от 30 декабря 2020 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 750,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 21 маусымдағы
№ 7/60- VII шешіміне қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы