О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2021-2023 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 июля 2021 года № 7/5-VII
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8336) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 181244,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 32254,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 148990,0 тысяч тенге;
2) затраты - 203488,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22244,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22244,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 22244,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 22244,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете Курчумского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Курчумского сельского округа на 2021 год в сумме 4342,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 146907,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14418,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 132389,0 тысяч тенге;
2) затраты - 151826,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

"Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 7/5-VII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8336 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.  Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 181244,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 32254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148990,0 мың теңге;
2) шығындар - 203488,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22244,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22244,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 22244,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 22244,5 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен Күршім ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2021 жылға 4342,0 мың теңге сомасында Күршім ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Күршім ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде
2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 146907,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14418,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132389,0 мың теңге;
2) шығындар - 151826,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;