О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 439 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2021-2023"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2021 года № 64
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 439 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8337) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20571,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6931,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21726,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1154,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1154,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1154,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30726,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5335,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25390,9 тысяч тенге;
2) затраты – 31009,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылдың 30 желтоқсандағы № 439 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 шілдедегі № 64 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 439 "2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8337 нөмірімен тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20571,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6931,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13640,0 мың теңге;
2) шығындар – 21726,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1154,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1154,3 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30726,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5335,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25390,9 мың теңге;
2) шығындар – 31009,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -283,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 283,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 283,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11654,9 тыс.тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Бозанбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 107225,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5692,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1469,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100063,4 тысяч тенге;
2) затраты – 107323,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -98,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 88192,4 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44024,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14642,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29382,0 тысячи тенге;
2) затраты – 46744,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -283,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 283,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 283,7 мың теңге.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 11654,9 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
8 мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107225,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5692,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1469,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100063,4 мың теңге;
2) шығындар – 107323,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -98,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98,4 мың теңге.".
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 88192,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. 2021-2023 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44024,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –14642,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29382,0 мың теңге;
2) шығындар – 46744,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 855,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 855,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 10, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 28 июля 2021 года № 64
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 439
Бюджет Аблакетского сельского округа Уланского района на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
сумма (тыс.тенге)
1
2
3
4
5
I.ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 855,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 855,3 мың теңге.".
аталған шешімінің 1, 4, 10, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 46 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 28 шілдедегі
№ 64 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 439 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан ауданының Аблакет ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР