О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 января 2021 года № 61/9-VI "О бюджете Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 ноября 2021 года № 11/9-VII
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 января 2021 года № 61/9-VI "О бюджете Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации правовых актов № 8356) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 496,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 840,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 473,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 38 183,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 239,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 743,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 743,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 743,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/9-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № 11/9-VII шешімі
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/9-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8356 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 496,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 840,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 473,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 183,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 239,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 743,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 743,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 743,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.