О бюджете Акобинского сельского округа Жанибекского района на 2022–2024 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акобинского сельского округа Жанибекского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2022 год в следующих обьемах:
1) доходы – 39 392 тысячи тенге:
налоговые поступления – 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 857 тысяч тенге;
2) затраты – 39 663 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -271 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 271 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 271 тысяча тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ақоба ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Ақоба ауылдық округіңің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 392 мың теңге:
салықтық түсімдер - 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 857 мың теңге;
2) шығындар – 39 663 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -271 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 271 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 271 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.12.2022 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет Акобинского сельского округа на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года №12-2 "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №26159).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 26-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Ақоба ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №12-2 "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26159 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете Акобинского сельского округа на 2022 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 37 853 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

3. 2022 жылға арналған Ақоба ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 37 853 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.