О внесении измененя в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №58-14 "О бюджете Талдыапанского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 11-14
Казталовский районый маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 24 декабря 2020 года №58-14 "О бюджете Талдыапанского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6613, опубликованное 2 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Талдыапанского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 924 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 734 тысячи тенге;
2) затраты – 31 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -301 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 301 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 301 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата С.Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 26 ноября 2021 года №11-14
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 декабря 2020 года № 58-14
Бюджет Талдыапанского сельского округа на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №58-14 "2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Талдыапан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 11-14 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №58-14 "2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Талдыапан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6613 тіркелген, 2021 жылы 2 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Талдыапан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 924 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 734 мың теңге;
2) шығындар – 31 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициентін пайдалану) -301 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланатын қалдықтары – 301 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 26 қарашадағы
№11-14 шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 58-14 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Талдыапан ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы