Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Каратобинскому району Западно-Казахстанской области на 2022 год
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2021 года № 133
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2022 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установливать квоту организациям со списочной численностью работников без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Султан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К.Суйеугалиев
Приложение
к постановлению акимата
Каратобинского района
от 15 декабря 2021 года № 133
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте(единиц)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр досуга" Каратобинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта

1. Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны бар ұйымдарға қосымшаға сәйкес квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Сұлтанға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйеуғалиев
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 133 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдар тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
Қаратөбе аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Қаратөбе аудандық демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны