О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-1 "О бюджете Алгабасского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2021 года № 11-1
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-1 "О бюджете Алгабасского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6727) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 518 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –27 092 тысячи тенге;
2) затраты – 29 728 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 210 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 210 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Алгабасского сельского округа на 2021 год общую сумму целевых областных, районных трансфертов в размере 4 910 тысяч тенге:

Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-1 "2021-2023 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-1 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-1 "2021-2023 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6727 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 518 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 092 мың теңге;
2) шығындар – 29 728 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 210 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 210 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджетіне бөлінетін нысаналы облыстық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 4 910 мың теңге көлемінде ескерілсін:

1) сумма трансфертов из областного бюджета – 4 432 тысячи тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале – 4 432 тысячи тенге;
2) сумма трансфертов из районного бюджета – 478 тысяч тенге:
на обеспечение деятельности аппарата акима сельского округа – 478 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение к решению
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года №64-1
Бюджет Алгабасского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5

1) облыстық бюджет трансферттер сомасы – 4 432 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 4 432 мың теңге;
2) аудандық бюджет трансферттер сомасы – 478 мың теңге:
ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге – 478 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева
шешіміне қосымша
Сырым аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№64-1 шешіміне 1 - қосымша
2021 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5