О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-9 "О бюджете Кособинского сельского округа на 2021-2023 год"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2021 года № 11-9
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-9 "О бюджете Кособинского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6697) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 851 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 172 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –23 605 тысяч тенге;
2) затраты – 25 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 148 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 148 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-9 "2021-2023 жылдарға арналған Қособа ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-9 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-9 "2021-2023 жылдарға арналған Қособа ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6697 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қособа ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 851 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 605 мың теңге;
2) шығындар – 25 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 148 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 148 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Учесть в бюджете Кособинского сельского округа на 2021 год общую сумму целевых областных, районных трансфертов в размере 3 785 тысяч тенге:
сумма трансфертов из областного бюджета - 3 785 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале – 3 785 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"3. 2021 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетіне бөлінетін нысаналы облыстық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 3 785 мың теңге көлемінде ескерілсін:
облыстық бюджет трансферттер сомасы – 3 785 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 3 785 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.