О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 48-19 "О бюджете Узункольского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 октября 2021 года № 13-11
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О бюджете Узункольского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 48-19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6705) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 100 тысяч тенге;
налоговые поступления - 919 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 109 тысяч тенге;
2) затраты – 36 134 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 тысячи тенге.";
пункт 5 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющая обязанности секретаря
районного маслихата
Ш. Какижанова
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата

Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-19 "2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 13-11 шешімі
Теректі аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6705 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 100 мың теңге;
салықтық түсімдер – 919 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері –35 109 мың теңге;
2) шығындар – 36 134 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –34 мың теңге.";
5-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушысы       Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының