О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №64-8 "О бюджете Ардакского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2021 года № 13-5
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О бюджете Ардакского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года №64-8 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6607) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ардакского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 973 тысячи тенге:
налоговые поступления – 411 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 512 тысяч тенге;
2) затраты – 34 507 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -534 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 534 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 534 тысячи тенге.";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть в сельском бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 4 953 тысячи тенге:
на услуги по обеспечению деятельности акима сельского округа – 4 953 тысячи тенге.";
пункт 3-2 изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть в сельском бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 3 245 тысяч тенге:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №64-8 "2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ардақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 13-5 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №64-8 "2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ардақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6607 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ардақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 973 мың теңге:
салықтық түсімдер – 411 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 512 мың теңге;
2) шығындар – 34 507мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -534 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 534 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 534 мыңтеңге.";
3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. Ауылдық бюджетте 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 4 953 мың теңге ескерілсін:
ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 4 953 мың теңге. ";
3-2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. Ауылдық бюджетте 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 3 245 мың теңге ескерілсін:

на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале на 2021 год – 3 245 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата С.Казиев
Приложение к решению
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 24 декабря 2020 года №64-8
Бюджет Ардакского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

2021 жылға арналған факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлер еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне арналған шығыстарға – 3 245 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Казиев
Шешіміне - қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
24 желтоқсандағы №64-8
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ардақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы