О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № С 15-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022 - 2024 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 марта 2022 года № С 17-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С 15-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 467,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 115 420,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 232 467,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 163,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 097,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 066,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 433,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -270,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 270,1 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 754,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 596,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 158,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 754,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 наурыздағы № С 17-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232 467,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 115 420,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 112 047,0 мың теңге;
2) шығындар – 232 467,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 0,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,2 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 - 2024 жылдарға арналған Наумов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 163,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 097,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 066,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 433,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -270,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 270,0 мың теңге.";
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022 - 2024 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 754,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 596,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 158,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 754,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 0,1 мың теңге;